Zvárač

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Andrea Kurucová HR manažér andrea.kurucova@pmpmontex.sk tel.: +421911648045

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač

Pracovná náplň: – zváranie metódou 141 TIG, 136, 111 – zváranie plechov, – čítanie izometrie – možnosť pracovať v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti – možnosť cestovania aj v zahraničí + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 730 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) praktické myslenie spoľahlivosť precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov fyzická zdatnosť technická gramotnosť tímová práca Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 ukrajinský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Open Office – elementárna Ďalšie požiadavky: – prax v odbore minimálne 3 roky
– čítanie technickej dokumentácie a výkresov,
– nutná znalosť ukrajinského a aspoň jedného svetového jazyky (anglický, nemecký jazyk)

Pracovné výhody : – možnosť pracovať v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti – možnosť cestovania aj v zahraničí + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Ing. Andrea Kurucová HR manažér andrea.kurucova@pmpmontex.sk tel.: +421911648045
Okres : okres Bratislava

PMP Montex s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45407886

Internetová adresa:
www.pmpmontex.sk

Telefón:
+421911648045

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti montáží, rekonštrukcií, opráv a údržby technologických celkov, v oblasti modernizácie výrobných zariadení a montáži a demontáži oceľových konštrukcií.

Adresa:

Vlčie hrdlo 90 82107 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-Pod.Biskup.Vlčie Hrdlo 9082107