CNC operátor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Revúca
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Alexandra Sikurová askr@lvd.be tel.: +421911391189

Ponúkame pracovnú pozíciu : CNC operátor

Pracovná náplň: výkon rôznych prác na obrábacích strojoch na základe programu, obsluha vŕtačky, elektrickej pásovej píly, obrábacích centier príspevok do 3.piliera DDS, kurzy AJ ubytovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 18
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: vzdelanie v odbore: obrábač kovov, znalosť čítania technickej dokumentácie

Pracovné výhody : príspevok do 3.piliera DDS, kurzy AJ ubytovanie,
Kontakt : Alexandra Sikurová askr@lvd.be tel.: +421911391189
Okres : okres Revúca

LVD S3, a. s.

IČO:
36868281

Adresa:

Poštová 1038/11, Tornaľa, 98201
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres RevúcaTornaľaPriemyselná 1 194898201