Operátor/-ka výroby

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Silvia Dálnokyová personalista s.dalnokyova@ais-systeme.de tel.: +421918708775

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor/-ka výroby

Pracovná náplň: 1. Obsluha linky, strojov a zariadení na spracovanie plastov 2. Dodržiavanie príslušných pracovných postupov 3. Vykonávanie drobnej údržby na strojoch, zariadeniach, nástrojoch prisluchájúcich pracovnej pozícii podľa príslušných noriem, interných smerníc a nariadení vedúcich pracovníkov 4. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku 5. Kontrolovanie kvality dľa interných smerníc a predpisov 6. Evidencia údajov o výrobe, odpade a.i. podľa firemných požiadaviek 7. Svoju činnosť a nariadenia vykonáva v súlade s pravidlami BOZP, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia 8. Ostatné činnosti vykonáva podľa nadriadeného vedúceho absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť praktické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Silvia Dálnokyová personalista s.dalnokyova@ais-systeme.de tel.: +421918708775
Okres : Nitriansky kraj

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36547310

Telefón:
+421918708775

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je novovzniknutý výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Momentálne zamestnáva okolo 200 zamestnancov. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov – interiéri automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Adresa:

Tupá-Chorvatice, Priemysel. park 261 93584 Tupá Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres LeviceTupáTupá-Chorvatice, Priemysel. park 26193584