Pomocný robotník

Táto ponuka už nieje aktuálna

Július Barboriak konateľ barbitrans@barbitrans.sk tel.: +421903510469

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný robotník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:30 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 3,50 do 5,50 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Július Barboriak konateľ barbitrans@barbitrans.sk tel.: +421903510469
Okres : okres Žiar nad Hronom

BARBITRANS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36050245

Internetová adresa:
www.barbitrans.sk

Telefón:
0456724299

Stavebná firma vykonávajúca búracie práce, prípravné práce k realizácií stavby, dokončovacie práce rôzneho druhu. Pri svojej činnosti využívame rôzne druhy nákladných vozidiel a mechanizmov ale aj kvalifikovaných pracovníkov v oblasti murárskych, obkladačských a mnohých ďalších prác.

Adresa:

Na Vartičke 1 96501 Ladomerská Vieska Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Žiar nad HronomLadomerská VieskaNa Vartičke 196501