cukrár/ka – pomocný/á cukrár/ka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ján Rabianský rabiansky@betkasbakery.sk tel.: +421907676979 -kontakt najskôr telefonický, dohodnúť si termín osobného stretnutia

Ponúkame pracovnú pozíciu : cukrár/ka – pomocný/á cukrár/ka

Pracovná náplň: Výroba cukrárenských výrobkov a pomocné cukrárenské práce vo výrobni. Pracovná ponuka je vhodná aj pre nevyučených cukrárov, ktorých cukrárenská práca baví. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 09:00 do 21:00 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Ďalšie požiadavky: Študijný odbor: cukrár alebo rekvalifikačný kurz v odbore cukrár.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ján Rabianský rabiansky@betkasbakery.sk tel.: +421907676979 -kontakt najskôr telefonický, dohodnúť si termín osobného stretnutia
Okres : okres Poprad

Ranyx, s. r. o.

IČO:
46966757

Adresa:

Šoltésovej 3473/7, Poprad, 05801
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PopradPopradNám. sv. Egídia 12405801