CXT vodič

Táto ponuka už nieje aktuálna

Tímea Pálová Hiring specialist tpalova@maxins.sk tel.: +421918827345

Ponúkame pracovnú pozíciu : CXT vodič

Pracovná náplň: – manipulácia s materiálom na CXT ťahačoch – nakládka a vykládka paliet absolventa – ubytovanie ZDARMA – predĺženie alebo zhotovenie VZV preukazu ZDARMA – 8 hod. zmeny od Po-Pia – voľné víkendy – možnosť pravidelných záloh – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu – komplexná starostlivosť koordinátorom

Práca vhodná pre absolventa; – ubytovanie ZDARMA; – predĺženie alebo zhotovenie VZV preukazu ZDARMA; – 8 hod. zmeny od Po-Pia; – voľné víkendy; – možnosť pravidelných záloh; – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu ; – komplexná starostlivosť koordinátorom;
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 900 do 1300 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Ďalšie požiadavky: – prax na obdobnej pozícii výhodou
– platný preukaz VZV výhodou nie podmienkou
– neplatný preukaz obnovíme alebo vystavíme ZDARMA

Pracovné výhody : – ubytovanie ZDARMA – predĺženie alebo zhotovenie VZV preukazu ZDARMA – 8 hod. zmeny od Po-Pia – voľné víkendy – možnosť pravidelných záloh – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu – komplexná starostlivosť koordinátorom,
Kontakt : Tímea Pálová Hiring specialist tpalova@maxins.sk tel.: +421918827345
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Maxin’s quality services, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50717731

Internetová adresa:
www.maxins.sk

Telefón:
+421

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa:

Bajkalská 22 82109 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-Dev.Nová VesJána Jonáša 184107