Konštruktér

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Michaela Kučmová HR Specialist michaela.kucmova@teamindustries.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér

Pracovná náplň: – Konštrukčné spracovanie zadaní (požiadaviek výrobných, zákazníckych a ostatných požiadaviek spoločnosti) – Konštrukčné spracovanie požiadaviek v 2D-CAD a v 3D-Creo s finálnou výstupnou dokumentáciou podľa interných štandardov spoločnosti – Navrhovanie a presadzovanie dostupných a ekonomických riešení – Konštrukcia prípravkov pre všetky interné technológie a potreby výroby – Riešenie zmenových konaní a reklamácii – Administrácia výkresovej dokumentácie – Aktívna práca v systéme správy dát absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 900 do 1800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárska technológia – strojárska výroba;aspoň 1 rok
cieľavedomosť asertivita praktické myslenie precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) technická gramotnosť kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Internet – pokročilá Microsoft Word – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá AutoCAD – pokročilá SolidWorks – pokročilá Ďalšie požiadavky: – Vysokoškolské / stredoškolské vzdelanie v strojárskej oblasti zamerané na konštrukciu
– Materiálové a technologické povedomie s dôrazom na výber polotovarov ,nákupov v priebehu spracovania projektu
– Minimálne základné znalosti modelovaním (AutoCAD, ProdgeCAD)
– Minimálne základné znalosti práce v ProEngineer , Creo 3.0- sheet metal
– Znalosť strojárskych procesov
– Anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Ostatné požiadavky
– Samostatnosť pri riešení úloh, logické myslenie
– Zmysel chápať priority a riadenie zákaziek komplexne
– Aktívny prístup k zvyšovaniu štandardu práce a výstupov konštrukcie
– Schopnosť prebrať zodpovednosť
– Prispôsobenie sa tímovej práci

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Michaela Kučmová HR Specialist michaela.kucmova@teamindustries.sk
Okres : Žilinský kraj

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36400629

Internetová adresa:
www.teamindustries.be

Telefón:
0414210813 – Lipany/0434210848 – Turany

TEAM INDUSTRIES je dlhoročným partnerom kľúčových firiem v rôznych priemyselných sektoroch. Zameriavame sa na dodávku rozličných systémov a komponentov a ponúkame svoje produkty a služby zákazníkom, ktorí sú v danom odvetví najlepší.
TEAM INDUSTRIES poskytuje služby veľkého množstva skúsených pracovníkov, ktorí sú priamo pod jednou strechou podporovaní odbornými vývojármi a technickými profesionálmi.

Prevádzkujeme nasledovné kľúčové technológie:
• CNC laserové rezania (2D a 3D) a CNC dierovanie
• CNC ohýbanie
• Zváranie (ručné, automatické, bodové, 3d laser)
• CNC frézovanie a sústruženie
• Technológia pre čistenie nádrží
• Lakovanie (práškové a mokré, automatické aj manuálne lakovanie produkuje špičkovú kvalitu povrchu)
• Testovanie a meranie

TEAM INDUSTRIES sa zameriava na produkty a riešenia pre rôzne typy priemyslu:
• železnice
• stavebné stroje a zariadenia
• medicínske prístroje a zariadenia
• elektrické zariadenia
• poľnohospodárske stroje

TEAM INDUSTRIES úzko spolupracuje s množstvom zákazníkov, ako napríklad:
• Bombardier Trasportation
• Alstom Transport
• Atlas Copco Airpower a Atlas Copco Portable Energy
• Volvo CE
• MATEC
• Agie Charmillers
• Coherent Laser System
• Siemens AG
• Philips Medical Systems
• Assembleon

Adresa:

Vaňovská 1189 03853 Turany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres MartinTuranyVaňovská 118903853