Vodič kamiónu

Táto ponuka už nieje aktuálna

0908 494 767 tel.: p. Beata Hruzová, p. Vladimír Záborský

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič kamiónu

Pracovná náplň: Vodič nákladnej kamiónovej dopravy v krajinách: Slovenská republika, Česká republika a Maďarsko. Uchádzači sa majú hlásiť najskôr telefonicky.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : 0908 494 767 tel.: p. Beata Hruzová, p. Vladimír Záborský
Okres : okres Nové Zámky

ZV Nákladná doprava, s.r.o.

IČO:
46889311

Adresa:

Šurianska 58, Nové Zámky, 94001
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Nové ZámkyNové ZámkyŠurianska 5894001