Vodič VZV, brusič

Táto ponuka už nieje aktuálna

Iveta Haranzová manažér EP a miezd haranzova@wusam.sk tel.: +421455244284 fax: 0455244291

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič VZV, brusič

Pracovná náplň: – obsluha vysokozdvižného vozíka (hlavná náplň práce) – brúsenie kovových dielov (doplňujúca náplň práce)

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 rokyPreukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 580 do 640 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky;Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Vodičské oprávnenie: Skupina A Ďalšie požiadavky: – platné oprávnenie na riadenie VZV

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Iveta Haranzová manažér EP a miezd haranzova@wusam.sk tel.: +421455244284 fax: 0455244291
Okres : Banskobystrický kraj

WUSAM, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31630545

Internetová adresa:
www.wusam.sk

Telefón:
045 5244 284

Výroba kovových konštrukcií, dvíhacích a manipulačných zariadení.

Adresa:

Buzulucká 3 96150 Zvolen Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres ZvolenZvolenBuzulucká 396150