Rozpočtárka stavieb

Táto ponuka už nieje aktuálna

p.Berkova berkova@kreditstav.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Rozpočtárka stavieb

Pracovná náplň: Náplň práce- rozpočtovanie stavieb absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stavebníctvo, geodézia a kartografia;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p.Berkova berkova@kreditstav.sk
Okres : okres Piešťany

KREDITSTAV

IČO:
36225746

Adresa:

Rastislavova 1, Piešťany, 92101
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PiešťanyPiešťanyBratislavská cesta 790092101