Montážny pracovník – opletanie

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Brigita Proszcuková personalista paumassro@gmail.com tel.: +421908943908

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny pracovník – opletanie

Pracovná náplň: Nastavovanie opletacích strojov na káble, manuálne dočisťovanie, jemná manuálna práca, skôr vhodné pre ženy. absolventa Prítomnostná, výkonnostná prémia, príspevok na dopravu.

Práca vhodná pre absolventa; Prítomnostná, výkonnostná prémia, príspevok na dopravu.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : Prítomnostná, výkonnostná prémia, príspevok na dopravu.,
Kontakt : Mgr. Brigita Proszcuková personalista paumassro@gmail.com tel.: +421908943908
Okres : Trenčiansky kraj

PAUMAS s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48084778

Telefón:
+421903209151

Sprostredkovateľská spoločnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.

Adresa:

Konventná 7 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres TrenčínTrenčianska Teplámestká časť 135691401