Operátor výroby – aj pre ženy – plat: 1000 až 1100 € brutto

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Matúš Dóša HR Konzultant dosa@jobs-hr.eu tel.: +421902900116 fax: +421254648355

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby – aj pre ženy – plat: 1000 až 1100 € brutto

Pracovná náplň: – práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností !!! – jednoduché, nenáročné montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov – práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, alebo 3-zmenná, alebo 4-zmenná prevádzka) Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou (nástupy máme denne, individuálne podľa dohody) Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť. Platové ohodnotenie s príplatkami: 1000 až 1100 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat!!! absolventa *4,00 € gastrolístky *13. + 14. plat *bezplatné očkovanie proti chrípke *vianočný prezenčný balík *spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok *celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou *odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca *1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; *4,00 € gastrolístky; *13. + 14. plat; *bezplatné očkovanie proti chrípke; *vianočný prezenčný balík; *spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok; *celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou; *odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca; *1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 700 do 850 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: – pracovitosť, zručnosť
– zodpovednosť
– seriózny prístup k práci

Pracovné výhody : *4,00 € gastrolístky *13. + 14. plat *bezplatné očkovanie proti chrípke *vianočný prezenčný balík *spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok *celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou *odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca *1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Mgr. Matúš Dóša HR Konzultant dosa@jobs-hr.eu tel.: +421902900116 fax: +421254648355
Okres : okres Bratislava

JOBS Temporary Services, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50078101

Internetová adresa:
www.jobs-hr.eu

Telefón:
+421254648244

Jobs Temporary Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Našim klientom zabezpečujeme dočasných zamestnancov, vyhľadanie a výber kmeňových zamestnancov, školenia zamestnancov a outsourcing. Zárukou kvality a dôslednosti ponúkaných služieb je dlhoročná tradícia a skúsenosti z trhu ľudských zdrojov, praxou overená metodika práce, znalosť personálnej problematiky, tím odborných poradcov, orientovaných primárne na reálne potreby Vašej spoločnosti a absolútna flexibilita, rýchlosť a dokonalý servis.

Adresa:

Dunajská 0/4 81108 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-Dev.Nová VesOpletalova 7784108