Skladník v novom logistickom sklade v Lozorne

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Malacky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Anna Žáková HR recruitment specialist anna.zakova@dachser.com tel.: +421918931869

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník v novom logistickom sklade v Lozorne

Pracovná náplň: – preberanie, manipulácia, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov, práca na VZV (nie je podmienkou mať preukaz, pracovníka kompletne zaškolíme) – práca s čítačkou – skenerom – otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel – efektívne využitie skladového priestoru – oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,…) – zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, spísanie zápisu o poškodení zásielky – práca je vhodná I pre ženy – dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu) absolventa – nástupný plat 750€ základ + bonusy do 150€, po skúšobnej dobe 800€ základ + bonusy do 200€ – príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne (3€/zmenu) – koncoročné odmeny, pravidelná ročná valorizácia miezd – zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života – stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas cez víkend, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod. – dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami – ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov – moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné – systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.) – prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C – kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú – úhradu poplatkov za VZV – stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál

Práca vhodná pre absolventa; – nástupný plat 750€ základ + bonusy do 150€, po skúšobnej dobe 800€ základ + bonusy do 200€; – príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne (3€/zmenu); – koncoročné odmeny, pravidelná ročná valorizácia miezd; – zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života; – stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas cez víkend, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod.; – dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami; – ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov; – moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné; – systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.); – prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C; – kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú; – úhradu poplatkov za VZV; – stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:15 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 750 do 1050 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť manuálna zručnosť samostatnosť tímová práca Ďalšie požiadavky: Čím nás oslovíte:
– máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný
– viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu
– ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou
– mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať
– vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití

Pracovné výhody : – nástupný plat 750€ základ + bonusy do 150€, po skúšobnej dobe 800€ základ + bonusy do 200€ – príplatok na dopravu podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne (3€/zmenu) – koncoročné odmeny, pravidelná ročná valorizácia miezd – zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života – stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas cez víkend, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod. – dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami – ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov – moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné – systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.) – prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C – kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú – úhradu poplatkov za VZV – stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál,
Kontakt : Ing. Anna Žáková HR recruitment specialist anna.zakova@dachser.com tel.: +421918931869
Okres : okres Malacky

DACHSER Slovakia a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
35752700

Internetová adresa:

Telefón:
+421269296000

Logistická spoločnosť zabezpečujúca pozemnú, námornú a leteckú prepravu tovaru.

Adresa:

Lozorno 1126 90055 Lozorno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres MalackyLozornoLozorno 112690055