Administratívna pracovníčka na účtovnom oddelení

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Martin
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Zuzana Kolenová kolenova@tenaoil.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívna pracovníčka na účtovnom oddelení

Pracovná náplň: – administratívne práce – triedenie, zakladanie, dohľadávanie dokladov – pomoc pri účtovaní (na základe pokynov hl. účtovníčky) – jednoduché účtovné operácie absolventa – postupné zaučenie sa do účtovníctva – mladý kolektív – školenia

Práca vhodná pre absolventa; – postupné zaučenie sa do účtovníctva; – mladý kolektív; – školenia;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 650 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná škola;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť tímová práca pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Počítače: Microsoft Excel – elementárna Microsoft Word – elementárna Ďalšie požiadavky: – ekonomické vzdelanie, poprípade prax v odbore výhodou
– príjemné vystupovanie a ochota spolupracovať
– rýchle pracovné tempo
– chuť učiť sa nové veci

Pracovné výhody : – postupné zaučenie sa do účtovníctva – mladý kolektív – školenia,Termín výberového konania:30. 4. 2018Informácie pre záujemcu:Vhodní kandidáti budú informovaní telefonicky alebo e-mailom.
Kontakt : Mgr. Zuzana Kolenová kolenova@tenaoil.sk
Okres : okres Martin
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

Tomáš Teniak TENA OIL

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
37405519

Internetová adresa:
www.tenaoil.sk

Telefón:
+421

Sme dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov, mazív a náhradných
dielov s pôsobnosťou v SK, CZ, AT, BA.

Adresa:

Na Bystričku 815/28 03601 Martin Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres MartinMartinLangsfeldova 103601