Operátor výroby v Strečne so zabezpečenou dopravou

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Bc. Zuzana Salajová Náborár z.salajova@avveurope.com tel.: +421917489713

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby v Strečne so zabezpečenou dopravou

Pracovná náplň: – práca v dvoj/trojzmennej prevádzke (momentálne 2 – zmeny) – montáž panoramatických (strešných) okien do automobilov – zodpovednosť za prácu vo zverenej oblasti absolventa – doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky, Žilina – práca v čistom a nehlučnom prostredí – teplá strava zabezpečená priamo v prevádzke počas rannej a poobednej zmeny – stravné lístky v hodnote 3,40€ za nočné zmeny (momentálne sa nepracujú) – práca na hlavný pracovný pomer so stabilným príjímom – dochádzkový bonus – výkonnostný bonus po skúšobnej dobe – letný a zimný bonus

Práca vhodná pre absolventa; – doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky, Žilina; – práca v čistom a nehlučnom prostredí; – teplá strava zabezpečená priamo v prevádzke počas rannej a poobednej zmeny; – stravné lístky v hodnote 3,40€ za nočné zmeny (momentálne sa nepracujú); – práca na hlavný pracovný pomer so stabilným príjímom; – dochádzkový bonus; – výkonnostný bonus po skúšobnej dobe; – letný a zimný bonus;
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 630 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) pozornosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Ďalšie požiadavky: zodpovednosť

Pracovné výhody : – doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky, Žilina – práca v čistom a nehlučnom prostredí – teplá strava zabezpečená priamo v prevádzke počas rannej a poobednej zmeny – stravné lístky v hodnote 3,40€ za nočné zmeny (momentálne sa nepracujú) – práca na hlavný pracovný pomer so stabilným príjímom – dochádzkový bonus – výkonnostný bonus po skúšobnej dobe – letný a zimný bonus,
Kontakt : Bc. Zuzana Salajová Náborár z.salajova@avveurope.com tel.: +421917489713
Okres : Žilinský kraj

AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36434833

Internetová adresa:
www.avveurope.com

Telefón:
+421544795359

AVV EUROPE SERVICES s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Adresa:

Miletičova 1 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres ŽilinaStrečnoSNP 768/15001324