Pracovník informačného centra

Táto ponuka už nieje aktuálna

info@mikulas.sk tel.: 0905 334 613

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník informačného centra

Pracovná náplň: Sprostredkovanie informácií osobne a telefonicky návštevníkom infocentra. Výberové konanie sa uskutoční dňa 09.05.2018 o 8:00 hod. v Informačnom centre mesta Liptovský Mikuláš. Potrebná pokročilá znalosť buď anglického alebo nemeckého jazyka. Pracovné miesto je vytvorené v rámci §54 Praxou k zamestnaniu; cieľová skupina: – UoZ vo veku do 25 rokov vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, alebo UoZ vo veku do 29 rokov vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov. absolventa zdravotne postihnutého stravné lístky
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého; stravné lístky;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : stravné lístky,
Kontakt : info@mikulas.sk tel.: 0905 334 613
Okres : okres Liptovský Mikuláš
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Informačné centrum mesta Liptovský Mikuláš

IČO:
31903339

Adresa:

Nám. mieru 1, Liptovský Mikuláš, 03101
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Liptovský MikulášLiptovský MikulášNám. mieru 103101