Administratívny a personálny pracovník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Radoslav Janiš rado.janis@rentknm.sk tel.: +421905896719

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny a personálny pracovník

Pracovná náplň: Administratívny a personálny pracovník – administratívne spracovanie agendy zamestnancov vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov, práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie a archivácia, komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi, spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov, evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: MRP – pokročilá

Pracovné výhody : ,Termín výberového konania:30. 4. 2018
Kontakt : Ing. Radoslav Janiš rado.janis@rentknm.sk tel.: +421905896719
Okres : Žilinský kraj
Dátum nástupu : 9. 5. 2018

RENT-KNM, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45713014

Internetová adresa:
www.rentknm.sk

Telefón:
+421905896719

Sme dynamicky sa rozvíjajúca stavebno-obchodná firma, pôsobiaca na domácom trhu, s ambíciami pokračovať v priaznivom hospodárskom vývoji, s cieľom udržať si dôveru našich zákazníkov a naďalej poskytovať kvalifikované služby na profesionálnej úrovni. Od svojho vzniku sme sa zamerali na úzky okruh zákazníkov, v strojárskom a stavebnom priemysle, ktorým poskytujeme kompletné dodávky služieb podľa požiadaviek.

Adresa:

Dubská cesta 21/2720 02401 Kysucké Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres Kysucké Nové MestoKysucké Nové MestoDubská cesta 2720/2102401