Strojný zámočník

Táto ponuka už nieje aktuálna

Ing. Jaroslav Smutný konateľ salamander.tjs@gmail.com tel.: +421903730320

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojný zámočník

Pracovná náplň: Delenie materiálu, obrusovanie a odihľovanie polotovarov, vybrusovanie zvarencov, vŕtanie – spracovanie nerezových materiálov. Možnosť úpravy pracovného času pri prekážke na strane zamestnanca (starostlivosť o dieťa, dopravné limity).

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;aspoň 2 roky
praktické myslenie precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Telefonický kontakt: pondelok – piatok 07.00 – 15.00 hod.

Poznámka: Firma pracuje v danom strojárskom segmente viac ako 25 rokov.

Pracovné výhody : Možnosť úpravy pracovného času pri prekážke na strane zamestnanca (starostlivosť o dieťa, dopravné limity).,
Kontakt : Ing. Jaroslav Smutný konateľ salamander.tjs@gmail.com tel.: +421903730320
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

SALAMANDER TJS, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46964304

Internetová adresa:
salamander.tjs@gmail.com

Telefón:
+421902663302

Charakteristika:
kovovýroba

Adresa:

Trenčianska 27 91501 Nové Mesto nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad VáhomTrenčianska 2791501