Riaditeľ ekonomiky

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Košický kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Valéria Kolesárová ludskezdroje@dpmk.sk tel.: +4210556407120

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riaditeľ ekonomiky

Pracovná náplň: – realizácia finančnej a ekonomickej stratégie a. s., – riadenie a vykonávanie špecifických činností vyplývajúcich z finančnej politiky a. s., – metodické usmerňovanie v oblasti fakturácie výkonov a služieb, – výkon ekonomických špecifických činností vyplývajúcich zo strategickej politiky a. s., – vypracovanie a formulovanie smerov rozvoja a. s. s cieľom zaistiť prosperitu celej a. s., – znalosti v oblasti účtovníctva a financovania, rozpočtovníctva, mzdovej agendy, hospodárenia s majetkom, rozpočtové pravidlá.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Doprava
Ponúkaná mzda : od 1057 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;aspoň 5 rokov
komunikatívnosť spoľahlivosť iniciatívnosť analytické myslenie praktické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť komunikácia (jednanie s ľuďmi) organizovanie a plánovanie práce rozhodovanie vedenie ľudí samostatnosť motivovanie ľudí analyzovanie a riešenie problémov kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Ďalšie požiadavky: Požadované doklady k výberovému konaniu:
– žiadosť o zaradenie do výberového konania,
– motivačný list,
– profesijný štruktúrovaný životopis,
– overená fotokópia dokladu o vzdelaní,
– výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace),
– referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov,
– stručný návrh rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, presné definovanie cieľa návrhu a spôsobu na jeho dosiahnutie,
– vízia vlastného prínosu v práci ekonomického riaditeľa v DPMK, a. s.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Valéria Kolesárová ludskezdroje@dpmk.sk tel.: +4210556407120
Okres : Košický kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31701914

Telefón:
0556407503

Charakteristika:
mestská doprava

Adresa:

Bardejovská 6 6 04329 Košice-Západ Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres KošiceKošice-ZápadBardejovská 604329