Obchodný pracovník, pokladník – Diskont market MAXIMAX

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Ivana Antolová Personálny referent antolova@verex.sk tel.: +421445433117 fax: +421445526003

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný pracovník, pokladník – Diskont market MAXIMAX

Pracovná náplň: Predaj tovaru cez registračnú pokladnicu. Práca vhodná pre ženu aj pre muža. Práca v stabilnej ekonomicky vyspelej firme. Firemné benefity.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: Zdravotný preukaz.
V prípade, že nemáte potravinárske vzdelanie, je potrebné vybaviť Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Pracovné výhody : Práca v stabilnej ekonomicky vyspelej firme. Firemné benefity.,
Kontakt : Mgr. Ivana Antolová Personálny referent antolova@verex.sk tel.: +421445433117 fax: +421445526003
Okres : Žilinský kraj

CBA VEREX, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31645704

Internetová adresa:
www.cbaverex.sk

Telefón:
+421445514970

Charakteristika:
Veľkoobchod a maloobchod s potravinami.

Adresa:

Priemyselná 4606 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres Liptovský MikulášLiptovský HrádokSNP – MAXIMAX 58203301