Pracovník pri uhlovej píle

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Peter Šimulčík majiteľ pilavasilov@orava.sk tel.: +421905888881

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník pri uhlovej píle

Pracovná náplň: pílenie, vykracovanie, ukladanie reziva absolventa príspevok na dopravu, palivové drevo

Práca vhodná pre absolventa; príspevok na dopravu, palivové drevo;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : od 800 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
praktické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : príspevok na dopravu, palivové drevo,
Kontakt : Peter Šimulčík majiteľ pilavasilov@orava.sk tel.: +421905888881
Okres : Žilinský kraj
Dátum nástupu : 1. 5. 2018

Píla Vasilov, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36404152

Charakteristika:
Výroba reziva.

Adresa:

Breza 347 02953 Breza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres NámestovoVasiľovAreál PD 17602951