Upratovačka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Lucia Jakušová Recruiter hr@dealandwin.sk tel.: +4210948070404

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Rozsah prác: 4 hod. upratovanie kancelárskych priestorov a 4 hod. umývanie výrobných a skladových priestorov sedačkovým automatom. absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 3,50 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Ďalšie požiadavky: Práca sa vykonáva v Trenčíne. Objekt AU Optronics.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Lucia Jakušová Recruiter hr@dealandwin.sk tel.: +4210948070404
Okres : Trenčiansky kraj

DEAL & WIN, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36817759

Internetová adresa:
www.dealandwin.sk

Telefón:
+421948868008

Ponúkame komplexnú starostlivosť o objekty zákazníkov. Zamestnávame pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami na medzinárodnom poli.
Naším hlavným cieľom je dôkladná starostlivosť o priemyselné a administratívne budovy a ich vonkajšie areály, ktorým ponúkame kompletný servis a poradenstvo, zabezpečujúce ich bezproblémovú prevádzku.

Adresa:

Hviezdoslavova 3 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres TrenčínBratislavská 51791105