Kuchár/-ka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Alena Krchňavá odborný referent OPaM alena.krchnava@tnuni.sk tel.: +421327400122

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/-ka

Pracovná náplň: Príprava hotových jedál, zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov, dodržiavanie hygienických, prevádzkových a bezpečnostných predpisov, spolupráca pri zostavovaní jedálneho lístka. 5 dní dovolenky naviac nad rámec Zákonníka práce (na základe kolektívnej zmluvy), jednozmenná pracovná doba, sociálna starostlivosť a pod.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:30 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : 5 dní dovolenky naviac nad rámec Zákonníka práce (na základe kolektívnej zmluvy), jednozmenná pracovná doba, sociálna starostlivosť a pod.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:ústny pohovor
Kontakt : Ing. Alena Krchňavá odborný referent OPaM alena.krchnava@tnuni.sk tel.: +421327400122
Okres : Trenčiansky kraj

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne

Právna forma:
Verejnoprávna inštitúcia

IČO:
31118259

Internetová adresa:
www.tnuni.sk

Telefón:
+0421327400122

Charakteristika:
Vysokoškolské vzdelávanie

Adresa:

Študentská 2 91150 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres TrenčínTrenčínŠtudentská 291150