Pracovník balenia a expedície v e-shope

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Svidník
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Peter Vook Konateľ praca@kaufmann.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník balenia a expedície v e-shope

Pracovná náplň: – balenie predávaných výrobkov na e-shope – pridávanie a upravovanie položiek e-shopu, nastavovanie akcií, a iné – príprava tovaru na expedíciu podľa objednávok – práca s informačným systémom POHODA a PRESTASHOP – príjem objednávok, zavedenie do systému – objednávanie tovaru od dodávateľov – telefonická komunikácia so zákazníkmi, komunikácia s kuriérmi – riešenie reklamácií – výkon rôznych operácií absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 480 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť iniciatívnosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Cudzie jazyky: český – elementárna: A1 a A2 maďarský – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Peter Vook Konateľ praca@kaufmann.sk
Okres : okres Svidník

KAUFMANN s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50781090

Telefón:
+421915643047

KAUFMANN s.r.o., je Slovensko-zahraničná spoločnosť ktorá sa špecializuje na import a export rôznych komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Adresa:

Kurimka 12 09016 Kurimka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres SvidníkNižný MirošovNižný Mirošov 7 709011