Pracovník čerpacej stanice Svidník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Svidník
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Iveta Ľos-Božiková emilia.murinova@gmail.com tel.: +421940848244 Iveta Ľos-Božiková majiteľ emilia.murinova@gmail.com tel.: +0421915948378

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník čerpacej stanice Svidník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Obsluha zákazníkov na ČS. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 550 do 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Iveta Ľos-Božiková emilia.murinova@gmail.com tel.: +421940848244 Iveta Ľos-Božiková majiteľ emilia.murinova@gmail.com tel.: +0421915948378
Okres : okres Svidník

Iveta Ľos-Božiková

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35247177

Telefón:
+421940848244

Charakteristika:
Technické testovanie a analýzy.

Adresa:

8.mája 635/30 08901 Svidník Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres SvidníkSvidník8.mája 635/3008901