Strojník na obsluhu mobilného nakladača (Fuchs, Komatsu,…)

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Marcel Vavro Technický riaditeľ hotis@hotis.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojník na obsluhu mobilného nakladača (Fuchs, Komatsu,…)

Pracovná náplň: • nakladanie a vykladanie kovového odpadu • triedenie kovového odpadu • znalosť základného servisu a údržby strojov • riadenie, obsluha a zodpovednosť zvereného stroja • plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného, atď. – práca na dlhodobý pracovný pomer v serióznej a stabilnej slovenskej firme – v prípade živnosti platové zvýhodnenie – mesačný bonus 25 % – 30 % – možnosť ubytovania – možnosť zaškolenia – stabilný príjem a možnosť vyplácania záloh – zaujímavé platové podmienky, polročný a koncoročný bonus – pracovné oblečenie, obuv + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacovPreukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Odpadové hospodárstvo a životné prostredie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov;Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: • poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
• flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť pri plnení úloh
• základná znalosť druhov materiálov, druhotných surovín vítaná, nie však nutná
• fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav
• skúsenosť v odbore vítaná, nie však podmienkou
• vodičský preukaz/príp. strojnícky preukaz

Pracovné výhody : – práca na dlhodobý pracovný pomer v serióznej a stabilnej slovenskej firme – v prípade živnosti platové zvýhodnenie – mesačný bonus 25 % – 30 % – možnosť ubytovania – možnosť zaškolenia – stabilný príjem a možnosť vyplácania záloh – zaujímavé platové podmienky, polročný a koncoročný bonus – pracovné oblečenie, obuv + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Marcel Vavro Technický riaditeľ hotis@hotis.sk
Okres : okres Pezinok

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35872764

Internetová adresa:
www.hotis.sk

Telefón:
+421948473486

Spoločnosť HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o. je slovenská firma so stabilným postavením na našom trhu. Zaoberá sa komplexnou škálou služieb v oblasti odpadového hospodárstva ako nákupom a predajom železa a farebných kovov a ich recykláciou, likvidáciou objektov, odvozom odpadu a ďalším zhodnocovaním odpadu od fyzických ako aj právnických osôb.

Adresa:

Myslenická 1 90201 Pezinok Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PezinokPezinokŠenkvická cesta 15/B90201