Operátor výroby

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Lucia Uličná HR Specialist lucia@accu.eu tel.: +421944979662

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby

Pracovná náplň: Jednoduchá manuálna práca. Iba dvojzmenná prevádzka. Nejedná sa o pásovú výrobu. Manipulácia s TV, čím väčší, tým ťažší. Možné robiť nadčasy v prípade záujmu. Kontrola kvality. absolventa dochádzkový bonus až 100 euro mesačne + stravné lístky 4.50 euro + preplácanie nadčasov ponúkame stabilné zamestnanie – možnosť dlhodobej spolupráce doprava do zamestnania zabezpečená zamestnávateľom zadarmo z Nitry a Šali, aj z niektorých okolitých dedín Možnosť ubytovania vo firemnom dome v Nitre – zadarmo + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; dochádzkový bonus až 100 euro mesačne + stravné lístky 4.50 euro + preplácanie nadčasov; ponúkame stabilné zamestnanie – možnosť dlhodobej spolupráce; doprava do zamestnania zabezpečená zamestnávateľom zadarmo z Nitry a Šali, aj z niektorých okolitých dedín; Možnosť ubytovania vo firemnom dome v Nitre – zadarmo; + hradené ubytovanie; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : dochádzkový bonus až 100 euro mesačne + stravné lístky 4.50 euro + preplácanie nadčasov ponúkame stabilné zamestnanie – možnosť dlhodobej spolupráce doprava do zamestnania zabezpečená zamestnávateľom zadarmo z Nitry a Šali, aj z niektorých okolitých dedín Možnosť ubytovania vo firemnom dome v Nitre – zadarmo + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Mgr. Lucia Uličná HR Specialist lucia@accu.eu tel.: +421944979662
Okres : Trnavský kraj

CS Human Resource and Technical Service s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
51078104

Telefón:
+421944979662

CS Human Resource and Technical Service,s.r.o. je lídrom v globálnej kvalitatívnej a technologickej platforme, pôsobí vo viac ako 22 krajinách a poskytuje efektívne kvalitné služby pre viac ako 20 000 firiem a pokrýva desiatky odvetví vrátane elektroniky, automobilov, textilu. Sme určení servisní partneri BMW, Volvo, Continental, Apple, Sharp …

Adresa:

Chmeľova dolina 104 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres GalantaHviezdoslavová 807/2492401