Elektroinštalatér – Nemecko

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košický kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Petronela Hajduková Personálny manažer dunasa@dunasa.eu tel.: +421907794751

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektroinštalatér – Nemecko

Pracovná náplň: Hlavná činnosť: práca v domových zariadeniach, nové a staré rekonštrukcie, distribútor a montáž meradiel. Vedľajšie činnosti: inštalácia systému požiarneho poplachu vrátane ovládacieho panela, zabezpečovacia technika, umiestnenie optického kábla vrátane spojenia, technológia dátových sietí, systémy ochrany pred bleskom, fotovoltaické systémy (pripojenie, konštrukcia/montáž), usporiadanie a ovládanie drôtov a ovládacie skrine. Príplatok na ubytovanie a stravu 6 € za každú odpracovanú hodinu. Čistá mzda s príplatkami cca. 2500 €. Konečná mzda závisí do odpracovanej hodiny – pracuje sa minimálne 152 hodín mesačne podľa zmluvy, ale je možnosť pracovať aj nadčasy. V prípade dlhodobej spolupráce 13. a 14. plat. + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Elektrotechnika;Energetika, plyn a elektrina
Ponúkaná mzda : od 2085 do 2300 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;aspoň 1 rok
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: nemecký – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Vodičský preukaz – nie je podmienkou, iba výhodou.
Ochota cestovať.
Od uchádzačov žiadame, aby poslali životopis v nemeckom jazyku mailom na dunasa@dunasa.eu spolu s fotografiou a vysvedčením o ukončení vzdelania.

Pracovné výhody : Príplatok na ubytovanie a stravu 6 € za každú odpracovanú hodinu. Čistá mzda s príplatkami cca. 2500 €. Konečná mzda závisí do odpracovanej hodiny – pracuje sa minimálne 152 hodín mesačne podľa zmluvy, ale je možnosť pracovať aj nadčasy. V prípade dlhodobej spolupráce 13. a 14. plat. + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Mgr. Petronela Hajduková Personálny manažer dunasa@dunasa.eu tel.: +421907794751
Okres : Košický kraj

DUNASA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47604832

Internetová adresa:
www.dunasa.eu

Telefón:
+421907794751, +421905 231 504

Sprostredkovanie práce pre zdravotné sestry a opatrovateľky do Anglicka a do Nemecka

Adresa:

Humenská cesta 3553/5 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres MichalovceMichalovceŠtefana Kukuru 1207101