Predavač

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Rastislav Paták cdinter@cdinter.eu tel.: +421905257274 fax: 0376511742

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač

Pracovná náplň: Prijmem na TPP samostatnú predavačku do predajne papiernictva v Nitre na Štefánikovej ul. pešej zóne. Práca s pokladňou, predaj, objednávanie tovaru, vybavovanie internetových objednávok z e-shopu – balenie balíkov. Absolventku zaučím. profesný životopis na mail, pohovor si dohodnite telefonicky. Nastup je možný ihneď. absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: Prijmem na TPP samostatnú predavačku do predajne papiernictva v Nitre na Štefánikovej ul. pešej zóne.
Práca s pokladňou, predaj, objednávanie tovaru, vybavovanie internetových objednávok z e-shopu – balenie balíkov. Absolventku zaučím. profesný životopis na mail, pohovor si dohodnite telefonicky. Nastup je možný ihneď.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Rastislav Paták cdinter@cdinter.eu tel.: +421905257274 fax: 0376511742
Okres : Nitriansky kraj

Ing. Rastislav Paták CD INTER ltd.

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
18024271

Internetová adresa:
cdinter@cdinter.eu

Telefón:
+421905257274

Charakteristika:
Maloobchodná prevádzka, Veľkoobchodná distribúcia, E-shop

Adresa:

Štefánikova trieda 152 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajokres NitraNitraŠtefánikova trieda 15294901