Predajca pre významnú spoločnosť

Táto ponuka už nieje aktuálna

Patrik Slivarich manager zivotopis@kariera-praca.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca pre významnú spoločnosť

Pracovná náplň: Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: – pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače – poradenstvo a obsluha zákazníkov – aktívna ponuka tovaru zákazníkom – starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne – práca na PC pokladni – práca na Tipos termináli – objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru – inventarizácia – práca s hmotnou zodpovednosťou Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší Požiadavky na zamestnanca Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie Všeobecne požadované znalosti: Pokladňa – základy Informácie o spoločnosti Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť patrí v SR medzi najväčších importérov tabakových výrobkov a fajčiarskych potrieb. Veľkoobchodnú distribúciu k zákazníkom realizuje v rámci celého územia SR. Súčasne spoločnosť prevádzkuje sieť špecializovaných predajní so širokou ponukou tabakových výrobkov, fajčiarskych potrieb, periodickej tlače, telefónnych kupónov, cestovných lístkov na MHD, stieracích losov, sprostredkovaním príjmu stávok a výplat výhier pre spoločnosť TIPOS, a.s. a ďalším doplnkovým sortimentom. Termín nástupu: dohodou Ak Vás ponuka zaujala, prosím váš životopis posielajte na mail: zivotopis@kariera-praca.sk Pre veľký záujem budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za porozumenie vopred ďakujeme. absolventa – dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, – zaujímavé mzdové ohodnotenie, – stravné lístky v hodnote 5,- EUR, – odmeny za predaj až do výšky 180,- EUR, – príplatky za sviatky a nočnú prácu, – preplácanie nadčasových hodín, – odmeny pri pracovných výročiach, – istota pravidelnej výplaty mzdy, – dôkladné zaškolenie nováčikov, – možnosť kariérneho rastu, – moderné pracovisko

Práca vhodná pre absolventa; – dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,; – zaujímavé mzdové ohodnotenie,; – stravné lístky v hodnote 5,- EUR,; – odmeny za predaj až do výšky 180,- EUR,; – príplatky za sviatky a nočnú prácu,; – preplácanie nadčasových hodín,; – odmeny pri pracovných výročiach,; – istota pravidelnej výplaty mzdy,; – dôkladné zaškolenie nováčikov,; – možnosť kariérneho rastu,; – moderné pracovisko;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : do 850 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Ďalšie požiadavky na pracovníka:
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.

Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Kontakt
M.S.LEM, s.r.o.
Email: zivotopis@kariera-praca.sk

Pracovné výhody : – dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, – zaujímavé mzdové ohodnotenie, – stravné lístky v hodnote 5,- EUR, – odmeny za predaj až do výšky 180,- EUR, – príplatky za sviatky a nočnú prácu, – preplácanie nadčasových hodín, – odmeny pri pracovných výročiach, – istota pravidelnej výplaty mzdy, – dôkladné zaškolenie nováčikov, – možnosť kariérneho rastu, – moderné pracovisko,
Kontakt : Patrik Slivarich manager zivotopis@kariera-praca.sk
Okres : Bratislavský kraj

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50465422

Telefón:
+421911229650

Charakteristika:
Obchodná spoločnosť, BOZP, OPP a PZS

Adresa:

Pri Trati 11957/25A 82106 Bratislava-Pod.Biskup. Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-Nové MestoElektrárenská 483104