Zdravotná sestra

Táto ponuka už nieje aktuálna

p.Juttnerová ucetni.piestany@alzheimercentrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ošetrovanue a podávanie liekov. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 830 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p.Juttnerová ucetni.piestany@alzheimercentrum.sk
Okres : okres Piešťany

Alzheimercentrum Piešťany, n.o.

IČO:
37986945

Adresa:

Rekreačná 7, Piešťany, 92101
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PiešťanyPiešťanyRekreačná 792101