Predavačka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bytča
  • Uverejnené 1 mesiac pred

služobný mobilný telefón kontaktnej osoby tel.: 0948 798980

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: Predavačka – vykladanie a predaj tovaru, vhodné aj pre absolventa, min. vyučený, bez požiadavky na prax, stret. dohodnúť na č.t. 0948 798980 – p. Iveta Gežová absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 12:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : služobný mobilný telefón kontaktnej osoby tel.: 0948 798980
Okres : okres Bytča

Iveta Gežová

IČO:
46449418

Adresa:

Štiavnik 774, Štiavnik, 01355
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BytčaŠtiavnikŠtiavnik 77401355