Kuchár – čašník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bytča
  • Uverejnené 1 mesiac pred

služobný telefón kontaktnej osoby bacikovsky@gmail.com tel.: 0905 202258

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár – čašník

Pracovná náplň: kuchár a v prípade potreby čašník, príprava pokrmov, príprava na výdaj, práca s registr. pokladňou, vhodné pre asolventa, nemusí byť vyučený v odbore, potrebný zdravotný preukaz a hygienické mi- nimum, možnosť zabezpečenia aj po prijatí, stret. dohodnúť telef. na č.t. 0905 202258 – p.Bačikovský absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 19:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : služobný telefón kontaktnej osoby bacikovsky@gmail.com tel.: 0905 202258
Okres : okres Bytča

ITER, s.r.o.

IČO:
47984341

Adresa:

Sidónie Sakalovej č. 190, Bytča, 01361
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BytčaPredmierDiaľničné odpočívadlo 01351