Kuchár

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bytča
  • Uverejnené 1 mesiac pred

služobný mobilný telefón konateľa recepcia@penzionstefanik.sk tel.: 0905 264653

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: Kuchár – príprava pokrmov teplej a studenej kuchyne, vhodné aj pre absolventa, zdravotná spôsobilosť, stret. dohodnúť telef. na č.t. 0905 264653 – p. Rastislav Jakubek – konateľ absolventa ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa; ubytovanie;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 20:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Potravinárstvo;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : služobný mobilný telefón konateľa recepcia@penzionstefanik.sk tel.: 0905 264653
Okres : okres Bytča

SULOV ROCKS VALLEY s.r.o.

IČO:
47251409

Adresa:

Súľov – Hradná 393, Súľov-Hradná, 01352
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BytčaSúľov-HradnáSúľov – Hradná 39301352