Vodič MKD

Táto ponuka už nieje aktuálna

Erika Macková personalista praca@freightconsulting.sk tel.: +421948950562

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič MKD

Pracovná náplň: Hľadáme vodiča na medzinárodnú nákladnú dopravu C+E. Vodič má pridelené svoje vozidlo žiadne striedanie/prepájanie návesu. Jazdí sa štáty EU. Jazdí sa s mega návesmi. Garantujeme 2 víkendy v mesiaci doma. Mzda rátaná podľa odpracovaných dní v mesiaci/ víkendov, a odmien podľa našich vnútropodnikových kritérií. Nejde o turnusovú prepravu. Parkovanie v Bratislave absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 1:00 do 23:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 1600 do 1800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) komunikatívnosť pamäť pozornosť spoľahlivosť sebaovládanie
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť osobnostný rozvoj pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 český – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor
Kontakt : Erika Macková personalista praca@freightconsulting.sk tel.: +421948950562
Okres : Bratislavský kraj

Freight consulting s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47204052

Internetová adresa:
www.freightconsulting.sk

Telefón:
+421911313253

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a Poľsku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.
Naša spoločnosť sa špecializuje najmä na cestnú nákladnú dopravu. Zaoberáme sa medzinárodnou prepravou vlastnými vozidlami, ale taktiež aj vnútroštátnou prepravou a špedíciou. Našou najsilnejšou stránkou je medzinárodná cestná doprava.
K hlavným destináciám patria krajiny Európskej únie. Disponujeme povoleniami CEMT, ktoré umožňujú vykonávať prepravy aj mimo Európskej únie. K najčastejšie realizovaným patria prepravy z / do Talianska, Španielska, Francúzska, Švédska, Nemecka, Grécka, Fínska, …

Adresa:

Bancíkovej 1/A 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-VajnoryRybničná 4083106