Kvalitár/ka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Monika Honišková mkslovakia@mkslovakia.eu tel.: +421915977888

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kvalitár/ka

Pracovná náplň: ZARÁBAJ OČAMI – NÁSTUP IHNEĎ! – Vizuálna kontrola gumových tesnení, – príplatky za nočné, nadčasy, víkendy a sviatky, – nenáročná manuálna práca. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa absolventa – Príplatky za sviatky, nočné zmeny, víkendy, – stravné lístky v hodnote 3,40 € + zabezpečená strava, – bonusy, – benefity. práca na tri zmeny

Práca vhodná pre absolventa; – Príplatky za sviatky, nočné zmeny, víkendy,; – stravné lístky v hodnote 3,40 € + zabezpečená strava,; – bonusy,; – benefity.; práca na tri zmeny;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 600 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : – Príplatky za sviatky, nočné zmeny, víkendy, – stravné lístky v hodnote 3,40 € + zabezpečená strava, – bonusy, – benefity. práca na tri zmeny,
Kontakt : Monika Honišková mkslovakia@mkslovakia.eu tel.: +421915977888
Okres : Trenčiansky kraj

MK CAR, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36438821

Internetová adresa:
www.mkcar.sk

Charakteristika:
Autopožičovňa

Adresa:

Bitarová 301 01004 Bitarová Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres Považská BystricaPovažská BystricaRobotnícka 219801701