Pomocný pracovník pri spracovaní mäsa

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bytča
  • Uverejnené 1 mesiac pred

služobný mobilný telefón konateľa koniarmiro@gmail.com tel.: 0903 044393

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník pri spracovaní mäsa

Pracovná náplň: Pomocný robotník pri spracovaní mäsa v Hyza a.s. Topoľčany – spracovanie pri páse, balenie, paletovanie, vhodné aj pre absolventa, stret. dohodnúť telef. na č.t. 0903 044393 – p. Miroslav Koniar, príp. telef. na ďalších číslavch 0911 122646, 0948 447088 absolventa zamestnávateľ hradí ubytovanie, teplé obedy a večere, cestovné z ubytovania do práce a späť taxíkom, prevoz autobusom zamestnancov z miesta trvalého bydliska do miesta výkonu práce, resp. ubytovania vlastná doprava zamestnávateľa ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa; zamestnávateľ hradí ubytovanie, teplé obedy a večere, cestovné z ubytovania do práce a späť taxíkom, prevoz autobusom zamestnancov z miesta trvalého bydliska do miesta výkonu práce, resp. ubytovania; vlastná doprava zamestnávateľa; ubytovanie;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 14:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : od 5,60 do 5,90 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : zamestnávateľ hradí ubytovanie, teplé obedy a večere, cestovné z ubytovania do práce a späť taxíkom, prevoz autobusom zamestnancov z miesta trvalého bydliska do miesta výkonu práce, resp. ubytovania vlastná doprava zamestnávateľa ubytovanie,
Kontakt : služobný mobilný telefón konateľa koniarmiro@gmail.com tel.: 0903 044393
Okres : okres Bytča

POĽNO-STAV, s.r.o.

IČO:
50370073

Adresa:

Malá Bytča 123, Bytča, 01401
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BytčaBytčaMalá Bytča 12301401