Účtovník/Účtovníčka

Táto ponuka už nieje aktuálna

Ing. Alexandra Matulová prevádzkový manažér24 office@ekolumi.sk tel.: +421911968369

Ponúkame pracovnú pozíciu : Účtovník/Účtovníčka

Pracovná náplň: – zúčtovanie došlých a odoslaných faktúr, bank. výpisov, pokladne, – vedenie pokladne, – pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému, – uzávierky, cashflow, kontrola hlavnej knihy, – pravidelná inventarizácia účtov, – tvorba a kontrola daňových priznaní DPH a dane z príjmov, – spracovanie výkazov – súhrnné, kontrolné, štatistické a iné, – spracovanie personalistiky – práca v stabilnej spoločnosti, v dynamickom kolektíve

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
analytické myslenie pozornosť precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: POHODA – elementárna

Pracovné výhody : – práca v stabilnej spoločnosti, v dynamickom kolektíve,
Kontakt : Ing. Alexandra Matulová prevádzkový manažér24 office@ekolumi.sk tel.: +421911968369
Okres : Banskobystrický kraj

Ekolumi, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45366977

Internetová adresa:
www.ekolumi.sk

Telefón:
+421000000000

Spoločnosť zaoberajúca sa triedením a spracovaním komodít zo separovaného zberu vrátane, odvozu odpadu priamo z miesta jeho výskytu.

Adresa:

Partizánska cesta 4634 97405 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres Banská BystricaBanská BystricaPartizánska cesta 463497401