Stolár – montážnik

Táto ponuka už nieje aktuálna

Tatiana Krošláková majiteľ kronzi@kronzi.sk tel.: +421917623892 Tatiana Kroslakova majiteľ kronzi@kronzi.sk tel.: +421917623892

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stolár – montážnik

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Tatiana Krošláková majiteľ kronzi@kronzi.sk tel.: +421917623892 Tatiana Kroslakova majiteľ kronzi@kronzi.sk tel.: +421917623892
Okres : okres Topoľčany

KRONZI s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35968419

Telefón:
0385226124

Charakteristika:
výroba nábytku

Adresa:

A. Hlinku 4466/15 95501 Topoľčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres TopoľčanyTopoľčanyPivovarnícka 495501