Pomocná sila v kuchyni

Milan Kasan šéfkuchár sefkuchar@hotelsport.sk, manager@hotelsport.sk tel.: +421915580203

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila v kuchyni

Pracovná náplň: Starostlivosť o čistotu a poriadok v kuchyni a v skladoch. Ďalšie pomocné práce, ako napríklad umývanie riadov, čistenie zeleniny a podobne. absolventa Ponúkame ubytovanie a stravu zdarma. Rovnako aj vstup do wellness sveta mimo otváracích hodín.

Práca vhodná pre absolventa; Ponúkame ubytovanie a stravu zdarma. Rovnako aj vstup do wellness sveta mimo otváracích hodín.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú praxOsvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax;Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
pozornosť praktické myslenie spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Hygienické minimum, zdravotný preukaz.

Pracovné výhody : Ponúkame ubytovanie a stravu zdarma. Rovnako aj vstup do wellness sveta mimo otváracích hodín.,
Kontakt : Milan Kasan šéfkuchár sefkuchar@hotelsport.sk, manager@hotelsport.sk tel.: +421915580203
Okres : okres Banská Bystrica

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44733364

Internetová adresa:
www.hotelsport.sk

Telefón:
+421484299020

Šport Hotel je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované lyžiarske stredisko Donovaly.

Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kavierne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži

Adresa:

Donovaly 15 97639 Donovaly Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Banská BystricaDonovalyDonovaly 1597639