Asistentka predaja v Trenčianskych Tepliciach

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 4 týždne pred

Robert Prohacka robert.pro@hotmail.com tel.: +421903677877

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka predaja v Trenčianskych Tepliciach

Pracovná náplň: Ponúkame prácu v centre mesta pešia zóna Trenčianske Teplice, obchod odevy, suveníry, šperky. Zaškolíme, prax nie je podmienkou. V prípade prosím zasielať životopis aj s foto na email: robert.pro@hotmail.com, budeme Vás kontaktovať v prípade záujmu z našej strany. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov. mladistvého Ponúkame príjemné prostredie práce, dobre ohodnotenie aj formou odmien.

Práca vhodná pre mladistvého; Ponúkame príjemné prostredie práce, dobre ohodnotenie aj formou odmien.;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
komunikatívnosť
Ďalšie požiadavky: Cudzí jazyk výhodou, cit pre usporiadaný celok, tolerancia ku vkusu bežného zákazníka. Hľadáme maximálne flexibilné osoby, ochotu pracovať aj víkendy.

Pracovné výhody : Ponúkame príjemné prostredie práce, dobre ohodnotenie aj formou odmien.,
Kontakt : Robert Prohacka robert.pro@hotmail.com tel.: +421903677877
Okres : Trenčiansky kraj

Róbert Prohácka – Art mineral

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
46634321

Telefón:
+421903677877

Charakteristika:
Rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.

Ľudovíta Fullu 3094/18 84105 Bratislava-Karlova Ves Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres TrenčínTrenčianske TepliceKúpeľná 191108