Krupiér/Krupiérka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Kežmarok
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Mgr. Tomáš Prokopy konateľ belagiopp@gmail.com tel.: +421905573286

Ponúkame pracovnú pozíciu : Krupiér/Krupiérka

Pracovná náplň: – obsluha zákazníkov – obsluha automatov – práca s hotovosťou – zdravotný preukaz – práca na zmeny – práca v nočných hodinách

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: delené zmeny Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Tomáš Prokopy konateľ belagiopp@gmail.com tel.: +421905573286
Okres : okres Kežmarok

Belagio, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46728325

Internetová adresa:
belagiopp@gmail.com

Telefón:
+421905573286

Firma založená v roku 2012 zaoberajúca sa barovými zariadeniami a herňami.

Adresa:

Námestie sv. Egídia 65/22 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres KežmarokKežmarokBaštová 4/306001