Nastavovač a operátor – obsluha drevoobráb. strojov ZÁCVIK

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Monika Hrabinová personalistka mhrabinova@skippi.sk tel.: +421376592627 fax: +421376592626

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nastavovač a operátor – obsluha drevoobráb. strojov ZÁCVIK

Pracovná náplň: Obsluha a nastavovanie drevoobrábacích strojov – CNC strojov. absolventa – MOŽNOSŤ VOĽBY PRACOVNÝCH REŽIMOV: * 4-ZMENNÝ REŽIM (práca v nepretržitej prevádzke podľa harmonogramu, 12 hod.zmeny R-N-V-V) * 3-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, 1.t – ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny, 3.t – nočné zmeny) * 2-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8,25 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, 1.t – ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny) * PRÁCA NA 1 ZMENU – 8,5 hod. (začiatok a koniec prac.času na základe dohody), – práca v stabilnej spoločnosti, – perspektíva dlhodobého zamestnania, – zaúčanie zamestnancov, – možnosť pracovného postupu, – včasná výplata miezd podľa dohodnutého termínu – zabezpečená teplá strava na všetkých zmenách (cena 0,92 €), – pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou. BENEFITY PRE ZAMESTNANCOV: – káva, čaj k dispozícii na každej zmene zdarma, – vyplácanie príspevku pri odporučení a následnom zamestnaní sa nových zamestnancov, – vyplácanie dochádzkového bonusu, – výhodné zamestnanecké zľavy na vyrábaný nábytok, – bezplatné ubytovanie pre zamestnancov z iných regiónov. + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; – MOŽNOSŤ VOĽBY PRACOVNÝCH REŽIMOV:; * 4-ZMENNÝ REŽIM (práca v nepretržitej prevádzke podľa harmonogramu, ; 12 hod.zmeny R-N-V-V); * 3-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, 1.t – ; ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny, 3.t – nočné zmeny); * 2-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8,25 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, ; 1.t – ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny); * PRÁCA NA 1 ZMENU – 8,5 hod. (začiatok a koniec prac.času na základe ; dohody),; – práca v stabilnej spoločnosti, ; – perspektíva dlhodobého zamestnania,; – zaúčanie zamestnancov,; – možnosť pracovného postupu,; – včasná výplata miezd podľa dohodnutého termínu; – zabezpečená teplá strava na všetkých zmenách (cena 0,92 €),; – pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou.; BENEFITY PRE ZAMESTNANCOV: ; – káva, čaj k dispozícii na každej zmene zdarma,; – vyplácanie príspevku pri odporučení a následnom zamestnaní sa nových ; zamestnancov,; – vyplácanie dochádzkového bonusu,; – výhodné zamestnanecké zľavy na vyrábaný nábytok,; – bezplatné ubytovanie pre zamestnancov z iných regiónov.; + hradené ubytovanie; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva
pozornosť technický talent
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: Užívateľské ovládanie PC, technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Pracovné výhody : – MOŽNOSŤ VOĽBY PRACOVNÝCH REŽIMOV: * 4-ZMENNÝ REŽIM (práca v nepretržitej prevádzke podľa harmonogramu, 12 hod.zmeny R-N-V-V) * 3-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, 1.t – ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny, 3.t – nočné zmeny) * 2-ZMENNÝ REŽIM (práca v 8,25 hod. zmenách, striedanie po týždňoch, 1.t – ranné zmeny, 2.t – poobedné zmeny) * PRÁCA NA 1 ZMENU – 8,5 hod. (začiatok a koniec prac.času na základe dohody), – práca v stabilnej spoločnosti, – perspektíva dlhodobého zamestnania, – zaúčanie zamestnancov, – možnosť pracovného postupu, – včasná výplata miezd podľa dohodnutého termínu – zabezpečená teplá strava na všetkých zmenách (cena 0,92 €), – pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou. BENEFITY PRE ZAMESTNANCOV: – káva, čaj k dispozícii na každej zmene zdarma, – vyplácanie príspevku pri odporučení a následnom zamestnaní sa nových zamestnancov, – vyplácanie dochádzkového bonusu, – výhodné zamestnanecké zľavy na vyrábaný nábytok, – bezplatné ubytovanie pre zamestnancov z iných regiónov. + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Ing. Monika Hrabinová personalistka mhrabinova@skippi.sk tel.: +421376592627 fax: +421376592626
Okres : okres Nitra

SKIPPI Nitra, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36533793

Internetová adresa:
www.skippi.sk

Telefón:
0376592627

Charakteristika:
Výroba a predaj kancelárskeho a bytového nábytku.

Adresa:

Rapatská 898 95135 Veľké Zálužie Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres NitraVeľké ZálužieRapatská 89895135