Upratovačka

Jozef Sabo vedúci jsabo.@cass.sk tel.: +421914321998

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Upratovanie priestorov v nemocnici. zdravotne postihnutého absolventa Možnosť privyrobenia.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa; Možnosť privyrobenia.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : Možnosť privyrobenia.,
Kontakt : Jozef Sabo vedúci jsabo.@cass.sk tel.: +421914321998
Okres : okres Bratislava

ČaSS, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31685455

Internetová adresa:
www.cass.sk

Telefón:
+421914321998

Charakteristika:
upratovacie a čistiace práce

Adresa:

Mieru 126 04424 Poproč Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-RužinovRužinovská 682106