Vodič kamiónu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Michalovce
  • Uverejnené 6 mesiacov pred

Lenka Czetoová konateľ lenka.czetoova@gmail.com tel.: +421915991535

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič kamiónu

Pracovná náplň: Vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel, vykonávanie pracovných činností v doprave, zabezpečovanie nakládky a vykládky prepravovaného nákladu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 20:00 Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov
cieľavedomosť iniciatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov manuálna zručnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 ukrajinský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lenka Czetoová konateľ lenka.czetoova@gmail.com tel.: +421915991535
Okres : okres Michalovce

Tysa-Trans s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47083085

Telefón:
+421915991535

Charakteristika:
Zaoberáme sa kamiónovou dopravou v Európskej únii.

Adresa:

Zeleninárska 2 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres MichalovceMichalovceZeleninárska 207101