Pekár

Ing. Jozef Košecký majiteľ jkosecky@azet.sk tel.: +421385319114

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pekár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: výroba chleba a pečiva. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 20:00 do 4:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor
Kontakt : Ing. Jozef Košecký majiteľ jkosecky@azet.sk tel.: +421385319114
Okres : okres Topoľčany
Dátum nástupu : 14. 5. 2018

Jozef Košecký – IJK

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30887101

Internetová adresa:
jkosecky@azet.sk

Telefón:
+421385319114

Charakteristika:
Pekáreň – výroba chleba a pečiva.

Adresa:

Dvorany nad Nitrou 237 95611 Dvorany nad Nitrou Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres TopoľčanyDvorany nad NitrouDvorany nad Nitrou 23795611