Recepčna -y

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košický kraj
  • Uverejnené 4 týždne pred

Július Vinansky majiteĺ penzionfamily@gmail.com tel.: +421907996400

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčna -y

Pracovná náplň: ubytovanie hosti, chod recepcie , predaj napojov na recepcii absolventa + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 11:00 do 19:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Július Vinansky majiteĺ penzionfamily@gmail.com tel.: +421907996400
Okres : Košický kraj

Július Viňanský PENZION FAMILY

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30294401

Telefón:
+421905310450

Charakteristika:
ubytovacie a stravovacie služby

Adresa:

Klokočov, Penzion Family 143 07236 Klokočov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoKošický krajokres MichalovceKlokočovKlokočov, Penzion Family 14307236