Referent výroby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Skalica
  • Uverejnené 4 týždne pred

Jozef Hatala konateľ jhatala@hatalamaso.sk tel.: +421905150163

Ponúkame pracovnú pozíciu : Referent výroby

Pracovná náplň: – plánovanie výroby – práca s HACCP – vedenie údajov z výroby – skladové hospodárstvo – znalosti na PC absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore potravinárstvo ;aspoň 2 roky
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť Počítače: Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor
Kontakt : Jozef Hatala konateľ jhatala@hatalamaso.sk tel.: +421905150163
Okres : okres Skalica

Mäsovýroba Kopčany s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46870652

Internetová adresa:
jhatala@hatalamaso.sk

Telefón:
0905150163

Charakteristika:
Výroba a predaj masových výrobkov.

Adresa:

Štefánikovo nám. 593 90848 Kopčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres SkalicaKopčanyŠtefánikovo nám. 59390848