Miesič

lippek@lippek.sk tel.: 0907 984 624

Ponúkame pracovnú pozíciu : Miesič

Pracovná náplň: Príprava surovín na výrobu, manipulačné práce pri spracovaní cesta, obsluha výrob. zariadení, zabezpečenie plynulého chodu výrob. procesu, príprava hotových výrobkov na expedíciu. prémie a mzdové zvýhodnenia / príplatky / ubytovanie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: samostatnosť, vedenie kolektívu, zodpovednosť, spoľahlivosť

Pracovné výhody : prémie a mzdové zvýhodnenia / príplatky / ubytovanie,
Kontakt : lippek@lippek.sk tel.: 0907 984 624
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Liptovské pekárne a cukrárne VČELA – Lippek k.s.

IČO:
36394556

Adresa:

1.mája 1919, Liptovský Mikuláš, 03101
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš1.mája 1919 03101