Čašník, servírka – T.N.T. PUB PRIEVIDZA

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 3 týždne pred

Renáta Kotlárová prevádzkovateľ zariadenia Markos.16@zoznam.sk tel.: +421944424827

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, servírka – T.N.T. PUB PRIEVIDZA

Pracovná náplň: čašník, čašníčka absolventa mladistvého zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 23:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Celulózo-papierenský priemysel;Gastronómia;Doprava;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Cudzie jazyky: slovenský – elementárna: A1 a A2 Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Renáta Kotlárová prevádzkovateľ zariadenia Markos.16@zoznam.sk tel.: +421944424827
Okres : Trenčiansky kraj
Dátum nástupu : 30. 5. 2018

Renáta Kotlárová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
17949769

Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému sprostredkovateľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Adresa:

Košovská cesta 59/17 97101 Prievidza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres PrievidzaPrievidzaKošovská cesta 59/1797101